A kormány arról döntött, hogy kilép a Nemzetközi Büntetőbíróságból (ICC) – közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön az MTI-vel.
Gulyás Gergely azt mondta: a felmondási eljárást, az alkotmányos és a nemzetközi jogi kereteknek megfelelően, a kormány csütörtökön kezdeményezi.
Tanács Zoltán a Fidesz-média összeomlásáról: a propagandistáknak most a piacon kell munkát keresniük
Pénteken végleg leállhat a Megafon: a propagandistahálózat utolsó dolgozóinak is megszűnhet a munkaviszonya
Magyar Péter azonnali hatállyal felmentette Czunyiné Bertalan Juditot két fontos uniós fejlesztési testület éléről
Egy héttel meghosszabbították a vörös kódot: extrém hőség és hőkupola fenyegeti Magyarországot
Nincs megállás a Parlamentben: Ruff Bálint jövő hétre is rendkívüli ülést kezdeményezett
Lázár János szerint nincs takargatnivalója, és áll az elszámoltatás elé
Forrás: MTI/ Magyar News Online
Érdekesnek találtad? Oszd meg!